On-line: гостей 0. Всего: 0 [подробнее..]

Пост N: 47
Рег: 19.05.08
Рейтинг: 0
ссылка на сообщение  Отправлено: 21.08.08 10:32. Заголовок: Карпатівські збірники: «зелено-біле» асорті

U-21
Павло Яковенко зробив певні перестановки у своїх списках. Як відомо, наставник молодіжки поділив усіх гравців, яких викликав на збори на дві групи – А і Б. Усі чотири карпатівці потрапили до другого списку. Однак Володимира Бідловського (на фото) Павло Яковенко перевів у перший список. Тим часом Ярослав Мартинюк, Андрій Гурський та Олег Голодюк залишаються у списку Б.

Сьогодні розпочнеться VI міжнародний турнір пам’яті Валерія Лобановського, в якому візьмуть участь молодіжні збірні України, Болгарії, Ірландії та Польщі. Саме матчем проти болгарів і розпочнеться турнір для нашої команди і Володимира Бідловського. Троє інших карпатівців зіграють у складі молодіжки кілька товариських матчів.

U-19
Карпатівець Павло Гордійчук вийшов на заміну у матчі проти Іспанії на міжнародному турнірі в Ірландії. Однак, допомогти команді не зумів – Україна програла 3:0. Сьогодні наша збірна проведе матч проти господарів турніру, а післязавтра проти Португалії.

U-16
Троє юних карпатівців - воротар Павло Костюк, захисник Ярослав Трусь та хавбек Юрій Покладок - посприяли розгромній перемозі збірної України над молдованами - 9:0 у російському Пскові, де команда перебуває на зборах. Один з голів в активі Покладка, який зіграв один тайм. Трусь відіграв весь другий тайм, а Костюк відстояв у воротах весь матч. Завтра наша збірна проведе ще один товариський матч проти збірної Литви.